Новини

Підписано угоду про співпрацю з Мукачівським фаховим коледжем НУБіП України

РІКУП

Незважаючи на складні часи в Україні, КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу та активність в новому навчальному році. Так, на цьому тижні ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький перебуваючи у відрядженні в місті Мукачево підписав угоду з новим партнером Юрієм Садварі – директором Мукачівського фахового коледжу НУБіП України.

Метою підписання угоди є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи в рамках партнерства. Маємо спільносприяти формуванню нової генерації майбутніх правознавців у сучасному європейському просторі задля майбутнього України.

На сьогоднішній день ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» – сучасний, багатопрофільний заклад освіти, який готує на 4 відділеннях фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: ОПС «Молодший фаховий бакалавр», ОС «Бакалавр».

Читайте також: Ювілейний випуск Рівненського інституту права

За 100 років існування навчального закладу є чим пишатися. Це потужний викладацький склад, відомі випускники, потужна матеріально-технічна база, доглянуте студентське містечко, спортивно-оздоровчий комплекс, міні-зоопарком тощо.

На даний час коледж здійснює освітню діяльність, що забезпечує підготовку фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем „фаховий молодший бакалавр” за спеціальностями:

  • 201 Агрономія,
  • 101 Екологія,
  • 071 Облік і оподаткування,
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування,
  • 242 Туризм,
  • 211 Ветеринарна медицина,
  • 081 Право,
  • 193 Геодезія та землеустрій.

Сподіваємось, що взаємний науково-інформаційний досвід та співпраця сприятиме духовному взаємозбагаченню молоді та викладачам задля євроінтеграції та збереження для майбутніх фахівців надбань освіти і культури.

Ректор під час підписання угоди передав рекламну продукцію КУП НАНУ, а для бібліотеки коледжу окрім нашої фахової літератури, було передали комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування студентів коледжу, щодо юридичної науки та освіти.

В перемовинах та організації взяла активну участь керівниця структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Ужгород Мирослава Бухало.

Прес-Центр КУП НАНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *