Підписано угоду про співпрацю з Мукачівським фаховим коледжем НУБіП України

РІКУП

Незважаючи на складні часи в Україні, КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу та активність в новому навчальному році. Так, на цьому тижні ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький перебуваючи у відрядженні в місті Мукачево підписав угоду з новим партнером Юрієм Садварі – директором Мукачівського фахового коледжу НУБіП України.

Метою підписання угоди є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи в рамках партнерства. Маємо спільносприяти формуванню нової генерації майбутніх правознавців у сучасному європейському просторі задля майбутнього України.

На сьогоднішній день ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» – сучасний, багатопрофільний заклад освіти, який готує на 4 відділеннях фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: ОПС «Молодший фаховий бакалавр», ОС «Бакалавр».