У РІ КУП відбулися збори трудового колективу, приурочені до Дня знань

1 вересня 2022 року науково-педагогічний та адміністративний персонал Рівненського інституту Київського університету права НАН України зібрались у конференц-залі інституту для обговорення перспектив подальшої роботи вузу.

Директор РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук  привітав усіх присутніх  з Днем знань, побажавши здоров’я, наснаги , професійних здобутків на освітянській ниві з вірою в перемогу над російським агресором. Окрім цього Володимир Леонович висловив велику подяку членам приймальної комісії, що вкотре довели : вони- досвідчена команда, яка кожному вступнику надасть вичерпну інформацію  і допоможе в будь-якій невизначеній  ситуації. Саме завдяки їхній праці результати вступної кампанії виявились на досить належному рівні.

Також директор РІ КУП НАНУ повідомив про часткову реорганізацію інституту та зміни в штатному розкладі, зупинився на необхідності оновити лекційні курси згідно реалій сьогодення, торкнувся питання своєчасної оплати студентами освітніх послуг та інших поточних питань.