Новини

У РІ КУАП НАНУ відбулася робоча зустріч з керівництвом Київського університету права НАН України

14 вересня  2022 року до Рівненського інституту Київського університету права НАН України прибули ректор КУП НАНУ, професор Юрій Ладиславович Бошицький, проректор з адміністративної роботи Анатолій Миколайович Маркевич, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Михайлівна  Антонова та проректорка з господарської роботи Алла Іванівна Вільчинська.

Ректор Ю.Л.Бошицький закликав активізувати роботу кожного члена колективу, адже  основним предметом обговорення під час візиту став аналіз навчальної та наукової діяльності Рівненського інституту, результати вступної кампанії, зміни в штатному розписі, реорганізація деяких структурних підрозділів тощо. Зважаючи на важкі виклики для всієї освітньої галузі під час повномасштабного вторгнення російського агресора до нашої держави,  спільно знаходили оптимальні шляхи для подальшого якісного надання навчальних послуг та поглиблення наукової діяльності.

Перед початком вирішення виробничих питань директор РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук провів екскурсію для гостей, аби вони могли грунтовніше познайомитись з матеріально- технічною базою інституту ( аудиторіями, кабінетами, гуртожитком), щоб узгодженими діями мінімізувати ризики прийдешнього опалювального сезону.

Окрім цього, з огляду на нове підвищення рівня захворюваності на короновірусну інфекцію, ректор Юрій Ладиславович Бошицький забезпечив працівників Рівненського інституту наборами рекомендованих вітамінів та невеликими продуктовими наборами.

Загалом, і колектив РІ КУП НАНУ, і представники адміністрації університету сподіваються на результативність та ефективність зустрічі, що сприятиме подальшій плідній співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *