Новини

У РІ КУП НАНУ пройшли збори з нагоди Дня юриста

8 жовтня – знаменний день для всіх працівників юридичної галузі, незалежно від обраної ними сфери: і для суддів, і для нотаріусів, і для прокурорів з адвокатами та нотаріусами , і для співробітників правоохоронних структур.
Також, звичайно, і для студентів, які обрали саме цю професію, та для всіх тих, хто допомагає їм зайняти свою нішу в юриспруденції і домогтися успіху в професії.

З нагоди свята у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулись збори трудового колективу, на яких директор Володимир Леонович Якимчук зауважив: наш обов’язок сьогодні- донести до студентів, що зараз юрист має стати взірцем особливої людяності у співпраці з клієнтами. Очевидно, відчувається шалений попит на пояснення доступною мовою складних питань, яких несподівано багато з’явилось в українців через масштабне вторгнення росії. І нам необхідно навчити випускників, насамперед, гнучкості, здатності підлаштовуватись під «нові правила гри», рішучості і швидкості в прийнятті рішень, а також стресостійкості.

Директор подякував колективу за злагоджену роботу та відповідальність кожного на своєму робочому місці. Окремо відзначив завідувачку кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксану Олександрівну Якимчук, яка доклала немало зусиль, аби, незважаючи на всі труднощі воєнного часу, наукові доробки викладачів, аспірантів, магістрантів КУП НАНУ, практикуючих юристів та представників інших вузів юридичного спрямування, вийшли у світ у друкованому вигляді. Таким чином з’явився збірник тез ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні».
Володимир Леонович зазначив, що він особисто, як і кожен українець, бажає, щоб правосуддя панувало в нашій країні, щоб закон ніколи не порушувався, а всі громадяни були, як за кам’яною стіною наших юридичних інституцій. Щоб порядок і мир панували не тільки на рівні держави, але й в окремо взятій сім’ї. Тому всім, хто вважає День юриста своїм професійним святом, директор побажав міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, благополуччя і успіхів у службі на благо країни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *