Навпроти Рівненського інституту права встановили скульптуру Феміди

Феміди Рівне

На території Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України встиновили пам’ятник Феміді, за інформацією порталу Брехні NET.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк на своїй сторінці у Facebook:

– В часи середньовіччя побутував принцип rex est lex. Але пройшов час і принцип змінився на – Non rex est lex, sed lex est rex (Не цар є закон, а закон є цар). Тим самим саме закони, їх неухильне дотримання усіма, дозволяють уникнути хаосу, забезпечити стабільність і розвиток суспільства, – написав Олександр Третяк.

На території Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України встиновили пам’ятник Феміді.

Феміди Рівне