Новини

Петро Кралюк презентував книгу про Уласа Самчука

Презентація книги Петра Кралюка про Уласа Самчука
20 лютого 2024 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація нової книги Петра Кралюка – відомого письменника, публіциста, філософа, викладача Національного університету «Острозька академія», в якій він досліджує творчий та життєвий шлях Уласа Самчука.

«Літописець свого часу і свого народу» – так називають журналіста, літератора та громадсько-політичного діяча, ім’я якого до проголошення незалежності України було, на жаль, невідомим, в чому немає нічого дивного, адже тривалий час сторінки біографії великого українця були покриті маревом заборон.

Під час презентації своєї книги, яка побачила світ наприкінці минулого року в харківському видавництві «Фоліо» у серії «Знамениті українці», Петро Кралюк, розповідаючи про життєвий шлях письменника, зауважив, що крізь призму творчості Уласа Самчука можна дослідити та вивчити історію України ХХ століття та простежити національно-політичні помилки українців, що закономірно призвели до наслідків, з якими ми, на жаль, зіштовхнулись сьогодні.

Пан Петро окремо зосередив увагу присутніх на необхідності знову повернути вивчення творчого спадку Уласа Самчука до шкільної програми, адже це сприятиме національно-патріотичному вихованню молоді, такому важливому зараз під час збройної агресії росії.

Від Рівненського інституту Київського університету права НАН України участь у заході взяли директор Іван ВЄТРОВ та завідувач бібліотеки Оксана СІОНЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *