Новини

ПРО ПЕРЕВАГИ ВСТУПУ ДО РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КУП НАН УКРАЇНИ ГОВОРИЛИ ПІД ЧАС ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ ЗУСТРІЧІ З УЧНЯМИ СТАРШИХ КЛАСІВ ТУЧИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23 лютого 2024 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася зустріч старшокласників Тучинського ліцею Гощанської селищної ради у рамках профорієнтації, визначеної Меморандумом про співпрацю між головою Гощанської СР Миколою Панчуком та ректором КУП Юрієм Бошицьким.

Директор інституту Іван Вєтров, відкриваючи зустріч, акцентував увагу на важливості прикладного характеру юридичної науки, адже вона покликана обслуговувати потреби громадського життя, і, зокрема, захищати права людей, особливо у воєнний час.

Завідувачка кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець розповіла учням про особливості вступної кампанії 2024 року, які відомі станом на зараз, етапи вступу, специфіку складання НМТ, нюанси під час реєстрації електронного кабінету вступників та подачі заявок тощо.

Старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Андрій Холоденко під час короткої лекції розповів про можливості самореалізації юристів в адвокатській діяльності. Опісля – про переваги спеціальності юриста:

* престижна професія: юристи вважаються авторитетними фахівцями і гравцями національної правової системи;

* високий попит на ринку праці: юристи завжди потрібні у різних галузях, від суду до бізнесу;

* можливість захищати права та інтереси людей: це дозволяє впливати на соціальні процеси та змінювати світ на краще;

* розширення кругозору: вивчення права дозволяє глибше зрозуміти суспільство та його функціонування;

* фінансова стабільність: юристи зазвичай мають високий рівень зарплати та можливість кар’єрного зростання;

* важливість професії для правової держави:  юристи грають ключову роль у забезпеченні правової держави та додержанні закону.

Переглянути відео за посиланням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *