Новини

Студентка Аліна Галуза – учасниця ХX Всеукраїнської правничої школи з судочинства

Студентка Рівненського інституту КУП НАН України  Аліна Галуза 30 березня 2024 року відвідала серію майстер-класів за участі відомих практиків, а також долучилася до дискусій щодо проблем кримінального процесу в умовах воєнного стану.

ХX Всеукраїнська правнича школа з судочинства, що відбулася у Києві,  є продовженням серії вже культових шкіл, що почали свою історію у лютому 2011 року і викликали великий інтерес юридичної спільноти. Правнича школа являє собою комплекс майстер-класів та дискусій у контексті проблем сучасного судочинства та розвитку навичок молодих юристів від діючих суддів, адвокатів та державних службовців. У роботі школи взяли участь молоді юристи, адвокати, студенти    ІІ – VI курсів закладів вищої освіти.

Спікерами школи стали судді Верховного Суду Олег Ткачук і Сергій Фомін, адвокати Вадим Сидоренко та Володимир Хоменко, а також прокурор Київської міської прокуратури Яна Тализіна.

У рамках заходу учасники заглибились у розгляд актуальних проблем кримінального процесу, розвинули власні ораторські навички, критичне мислення та уміння працювати в команді. Усі учасники отримали відповідні сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *