1 грудня 2016 року у РІ КУП НАНУ відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 Грудня, 2016

З цієї нагоди   студентський парламент РІ КУП НАНУ організував  зустріч із заступником голови правління Рівненського обласного відділення «Всеукраїнської Мережі ЛЖВ»  Євгенієм Баборикіним.
     Відкриваючи захід, директор Рівненського інституту Київського університету права Володимир Леонович Якимчук сказав, що Всесвітній день  боротьби зі СНІДом служить справі зміцнення організованих зусиль по боротьбі з пандемією Віл-інфекції і СНІДу, що поширюється по всіх регіонах світу. Боротьба з цією інфекцією – це боротьба за здоровʼя нації, здоровʼя майбутніх поколінь. Тому сьогодні важливо говорити про те, яку загрозу існуванню людства несе ця  глобальна епідемія.
     «Нині варто згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорити про масштаби трагедії , – наголосив  Євгеній Баборикін, – адже ми усі однаковою мірою постали перед обличчям цієї загрози». Організовані зусилля нині скеровані на зміцнення суспільної підтримки програм профілактики поширення ВІЧ/СНІД, на організацію навчання і надання інформації по всіх аспектах ВІЧ/СНІД. Учені не втрачають надії, деякі навіть висловлюють впевненість, що медикаменти, спроможні перемогти ВІЛ, неодмінно з’являться у найближчі 5—7 років. Що ж до вакцини для масового застосування, то, за їхніми прогнозами, вона з’явиться вже в нашому столітті. А поки що всі зусилля науковців і громадськості треба спрямувати на профілактику СНІДу – такі перспективи на найближче майбутнє.

До студентів було донесено головну думку про те, що нині необхідно до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе, своїх рідних та близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожний дім, кожну сім’ю.
     Підсумком виступу Євгенія Баборикіна стали слова: «Здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах – найкращі методи профілактики СНІДу».
     У контексті заходу студенти РІ КУП НАНУ долучилися до акції «Абонемент на життя».