1 грудня – День працівників прокуратури

1 Грудня, 2022

Адміністрація Рівненського інституту Київського університету права НАН України щиро вітає працівників прокуратури з нагоди відзначення професійного свята.
    На шляху до розбудови правової держави та громадянського суспільства бажаємо успіхів у нагляді за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю; представництві інтересів держави в суді; нагляді за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації; забезпеченні діяльності у сфері запобігання та протидії корупції; захисті інтересів дітей та протидії насильству.
    Нехай Ваші професійні досягнення отримають гідну оцінку та схвалення суспільства.