1 листопада у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

3 Листопада, 2014

Він зібрав понад 20 випускників шкіл міста Рівного та області  –  потенційних абітурієнтів РІ КУП НАНУ.  Зустріч  відбувалася у святковій конференц-залі, не так давно відкритій зусиллями  ректора Ю.Л. Бошицького,  котрий робить все для того, щоб ствердити імідж Рівненського інституту як престижного вищого навчального закладу, що здійснює профільну юридичну підготовку.
     З вітальним словом до присутніх звернувся керуючий справами РІ КУП НАНУ  В.Л. Якимчук, котрий ознайомив присутніх із основними напрямками роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. Доповідач підкреслив особливий статус університету на теренах Рівненщини, проєвропейські ініціативи ректора, численні майстер-класи, які  значно піднімають професійний рівень підготовки фахівців права.

Виступ завідувача кафедри гуманітарних дисциплін С.Я. Українець був спрямований на висвітлення основних тенденцій розвитку сучасного освітнього процесу, обумовлених прийняттям  «Закону про вищу освіту», що, безперечно, матиме вплив на нові правила прийому. С.Я. Українець також зосередила увагу на нових правилах проведення зовнішнього незалежного оцінювання, підкресливши, що у  2015 році для вступу у вищий навчальний заклад дійсним буде лише сертифікат ЗНО 2015 року і що вперше у 2015 році вводиться нова шкала оцінювання знань, а зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні-липні.
     Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін А.Г. Мартиросян  розповів про переваги навчання у РІ КУП НАНУ і закликав випускників обрати саме цей заклад як стартову платформу для професійного злету.
     Зустріч відбувалася у теплій, дружній атмосфері. Особливого колориту їй надали виступи колишніх випускників – Рити  Юріївни та Віктора Ярославовича Назарчуків. Рита  Юріївна Назарчук нині очолює сектор правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів Головного управління юстиції у Рівненській області.  Віктор  Ярославович працює приватним детективом. Роки навчання у РІ КУП НАНУ вони вважають найбільш пам’ятними у своєму житті.  Майбутніх абітурієнтів цікавили шляхи становлення  особистості юриста, його шанси стати справжнім професіоналом після закінчення РІ КУП НАНУ.  Рита  Юріївна та Віктор Ярославович відповіли на численні запитання, які свідчили про глибокий інтерес, викликаний виступами промовців.

Неабиякий успіх серед присутніх мала правова вікторина, яку провела старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін  А.Р.Грицюк. Переможці вікторини отримали книжкові подарунки, які вручив керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук.
     Від імені студентської ради своїх менших колег привітав Олексій Сидоров, котрий разом із Денисом Михалевичем та Андрієм Олійником подарували кілька пісень  під супровід гітари у власному виконанні.
     Так само незабутньою стала екскурсія інститутом, неофіційні розмови зі студентським активом, а також спільна фотографія на згадку.