10 березня у РІ КУП НАН України відбулося відкриття виставки «Шевченкова Україна» художника Євгена Чорного

12 Березня, 2015

Виставка засвідчила дієвість   загальноуніверситетської  програми  «Інтелектуальна власність  України – перлини  сучасного  живопису  для  студентської  молоді»,    ініційованої  ректором,  заслуженим юристом  України,  професором  Юрієм Ладиславовичем  Бошицьким.
     Виставку приурочено до  201-ої річниці  від дня  народження  Т.Г. Шевченка, творчість якого  завжди була близькою рівненському митцю Євгену Чорному,  члену  Рівненської  обласної  організації  Національної  спілки  художників  України.  Художнику завжди було цікаво відстежувати паралелі між минулим і сучасним України. Він промовляє мовою пензля, говорить про  тужливу красу рідної землі, любов до свого краю, розуміння й співчуття до ближніх.

Необхідно  відзначити,  що чимало  робіт художника  знаходяться  в  Рівненському  краєзнавчому  музеї,  приватних  колекціях  рівнян та  за  кордоном (Канада, Чехія, Польща, Франція, Німеччина). Євген Чорний є учасником   багатьох  Всеукраїнських,  міжнародних  і  зональних  виставок, зокрема,   пересувної  художної  виставки «Сусіди»  західних  областей  України  в  м. Львові,  виставки  «Велика  Волинь» та ін.
     Знайомство з творчістю талановитого земляка стане ще однією сходинкою для майбутніх юристів до осягнення світу прекрасного.

Л.В.Євчук,
інспектор з виховної та методичної роботи