10 грудня представники студентського колективу 1 курсу Рівненського інституту КУП НАНУ разом з куратором Повзун С.Л. відвідали поранених бійців у Рівненському військовому госпіталі

12 Грудня, 2022

Боротьба за Україну тривала багато століть і продовжується дотепер. Кожна історична доба має своїх героїв – тих, хто свою працю, здоров’я, навіть життя жертвує на благо рідного народу та держави.
  На сьогодні головним питанням для України є захист її територіальної цілісності, боротьба з російським агресором. Нашу країну захищають та відвойовують її честь та гідність працівники органів внутрішніх справ, добровольці, прикордонники, нацгвардійці, бійці ЗСУ та ін. Кожного дня є велика кількість поранених, яких лікують у військових госпіталях.

1234.jpg

З листопада 2022 року, здобувачі вищої освіти нашого навчального закладу розпочали благодійну акцію «Час добра». Головна мета  акції – допомогти військовим, які наразі перебувають у Рівненському військовому  госпіталі на лікуванні, зокрема, порадувати їх смаколиками, солодощами, підтримати морально, висловивши щиру вдячність за їх службу, придбати залежно від потреби засоби особистої гігієни, білизну, шкарпетки тощо.
   З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів медзаклад надає високоспеціалізовану допомогу пораненим, травмованим і хворим військовослужбовцям. Також тут налагоджена дієва система психологічної реабілітації: ми побували у кабінеті морально-психологічного забезпечення військовослужбовців.

ДЯКУЄМО здобувачам вищої освіти Рівненського інституту КУП НАНУ та всім небайдужим, хто фінансово підтримав їх ініціативу, за те, що така благодійна акція відбулася!  Маємо надію, що в майбутньому вона становитиме гарну традицію.