10 квітня студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у регіональній міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Людина у світі духовної культури»

11 Квітня, 2014

Ця конференція є щорічною і відбувається у рамках наукової співпраці кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ та кафедри  філософії Національного університету водного господарства та природокористування. Учасники конференції продемонстрували високий дослідницький  потенціал, належний  рівень рефлексії досліджуваної проблематики.
     На пленарному засіданні виступили студенти ІІ курсу Катерина Наконечна із доповіддю «Трансформація смислу у сучасних філософських пошуках» та Тетяна Семенюк (доповідь на тему «Постмодерна трансформація моральних цінностей сучасної людини»).

Предметом жвавих дискусій на  секційних засіданнях стали дослідження Ніни Христенко («Деонтологізація культури як вектор постмодерного філософування»), Зоряни Салійчук («Антропоцентрична рефлексія філософії романтизму»), Олега Лящука («Образ України–Русі у трактатах Антоніо Поссевіно»)Насті  Прокопенко («Просвітницькі ідеали у творчості Григорія Сковороди») та ін.

Конференція стала ще однією спробою творчої самоактуалізації студентів та їхнього самоствердження на шляху творчого пошуку.