10 квітня у РІ КУП НАНУ відбувся майстер-клас радника митної служби України, магістра державного управління Скіданової Олександри

11 Квітня, 2013

Відкрила захід кандидат юридичних наук, доцент Рівненського інституту Київського університету права НАН України Т.В. Корнева, яка відзначила особливі успіхи Олександри Скіданової у сфері юриспруденції і закликала студентів узяти для себе за взірець її досвід життєвої самореалізації, адже Олександра Скіданова досконало володіє англійською мовою, вдало використовує її в митній практиці, є цікавим співрозмовником і непересічною особистістю. У цьому мали змогу пересвідчитися усі, хто взяв участь у майстер-класі, що був присвячений митному праву України, а також сучасному стану гармонізації законодавства та впровадження реформ у митній сфері.

У проблемному полі дискусії, що розгорнулася під час зустрічі, були питання можливостей удосконалення чинного митного законодавства та системи державного управління митною справою, перспектив досудового та судового урегулювання митно-правових спорів та ін.
   Лекція Олександри Скіданової викликала зацікавлення у студентів університету, сприяла підвищенню кваліфікаційного рівня майбутніх юристів та спонукала їх до роздумів.

Майстер-клас пройшов на достатньому науково-теоретичному рівні.