10 квітня 2024 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни «Адвокатура України»

11 Квітня, 2024

10 квітня 2024 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулася відкрита лекція з навчальної дисципліни  «Адвокатура України» на тему «Адвокатура України: становлення та проблеми розвитку» старшого викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України Холоденка Андрія Олексійовича.

Проведення даної лекції направлено на опанування студентами 2-го курсу навчальної дисципліни «Адвокатура України».

Крім студентів груп П-21 та П-22  лекцію прослухати виявили бажання окремі студенти 1 та 4 курсів. На відкриту лекцію завітали директор РІ КУП НАН України І.Вєтров,  завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент В.Ткачук, старший викладач кафедри загально-теоретичних правових та гуманітарних дисциплін Г.Дикун та викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін В.Сивицький.

Тема відкритої лекції охоплювала період становлення адвокатури на землях формування української держави від Русі до сьогодення. Окреслено головні перешкоди у формуванні інституту адвокатури і зосереджено увагу на необхідних заходах які необхідні для розвитку адвокатури і суспільства в цілому.

Разом з тим студентам надано інформацію, що на шляху до оволодіння спеціальністю, а можливо вибору стати в майбутньому адвокатами, стане можливість набути практичних навичок через їхню участь у роботі юридичної клініки «Фенікс-Рівне» РІ КУП НАН України.

Даний захід пройшов цікаво, з елементами дискусії та  на одному диханні. По завершенню відкритої лекції було зроблено фото.