12 Травня, 2012

10 травня 2012 року у ДРЦ «Леопарк» студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в організації благодійної акції «Чарівний світ».
     Було запрошено 20 діток із Рівненського спеціального дошкільного дитячого будинку та 20 діток з Рівного щоб познайомитись, погратись у ДРЦ «Леопарк».

Символічним квитком до розважального центру став дитячий малюнок, усі дітки готувались до свята, малюючи свою мрію. Протягом години діти бавились, стрибали, фотографувались, мали змогу розмальовувати гіпсові фігурки улюблених мультиплікаційних героїв фарбою. Дорослі в цей час проводили майстер клас із виготовлення квітів із цукерок. Виготовлені квіти подарували для дітей із дитячого будинку.
     Мета акції – соціально-незахищених дітей інтегрувати у суспільство, адже зазвичай вони ростуть у своєму світі, у домівці, яку всі звикли називати дитячим будиночком.

Завдяки підтримці постійного мецената благодійних акцій Романа Денисюка акція «Чарівний світ» відбулася, за що йому велике спасибі.