12.12.23 ДЕНЬ ЗАСНУВАННЯ КУП

12 Грудня, 2023

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти, друзі та партнери

Київського університету права НАН України!

Сьогодні, 12 грудня 2023 року, маю честь нагадати Вам інформацію про те, що саме в цей день 28 років тому відбулася державна реєстрація Вищої школи права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, з внесенням відповідних відомостей до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Оскільки Київський університет права НАН України є правонаступником Вищої школи права Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, то 12 грудня можна вважати символічним «Днем народження» нашого закладу вищої освіти.

28-річний вік, за людськими мірками, є відносно молодим, але водночас ‒ належить також до першого періоду зрілості.

Аналізуючи здобутки та досягнення, набуті протягом існування університету, можу стверджувати, що ми ‒ стабільні та динамічні, безперервно рухаємося вперед, забезпечуючи високу якість академічної юридичної освіти.

Нині університет, що є  єдиним у нашій державі закладом освіти, підпорядкованим Національній академії наук України, має структурні підрозділи в Рівному, Вінниці, Львові, Ужгороді. Покладена в основу діяльності університету концепція інтеграції теоретичних правознавчих досліджень і юридичної освіти дала змогу сформувати унікальний науково-освітній комплекс, який за роки свого життя надав професійну юридичну освіту понад 17 тисячам молодих правників.

Випускники Київського університету права працюють практично в усіх структурах держави – від юридичних  фірм до Верховної Ради України, серед них є адвокати, державні діячі, працівники судових та правоохоронних органів, а університет не знижує темпи розвитку,  незважаючи на складні умови сьогодення. Саме про це свідчать численні науково-практичні конференції та інші наукові заходи, видані університетом десятки монографії, збірників наукових праць та матеріали різноманітних наукових подій, які пишуться і друкуються навіть сьогодні, під час війни.

Ми знаємо і пам’ятаймо, що наша країна складається з кожного з нас, із поваги до себе, до своїх батьків, вчителів, колег та партнерів.

Знаймо – якщо є гармонія в сім’ї, то вона обов’язково буде й в суспільстві, де має панувати гуманізм, закон та справедливість.

Ми віримо в перемогу над агресором і світле та мирне майбутнє України.

Київський університет права НАН України – це велика родина, де домінують знання, доброзичливість та повага. Ми живемо і працюємо за принципом:

«Навчати студентів не догмі закону, а духу права», а наш девіз – «Discere est vincere» – «Навчатися, щоб перемагати» залишатиметься незмінним!

Вітаю наших студентів, аспірантів, викладачів, працівників чисельних колег, партнерів з 28 річницею КУП НАНУ!

Дякую всьому колективу за плідну роботу, бажаю подальших здобутків в розвитку академічної  юридичної освіти України!

ректор, професор                                                                                Юрій Бошицький