15 Квітня, 2014

12 квітня колектив РІ КУП НАН України долучився до загальнонаціональної акції «Зроби Україну чистою»,  метою якої є  прибирання засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку, що вже декілька  років поспіль збирає сотні тисяч учасників по всій Україні.

Викладачі та адміністративний персонал Інституту впорядковували прилеглу до навчального корпусу територію, студенти наводили лад в парку біля міського стадіону «Авангард».

Турбота про довкілля є однією з базових цінностей КУП НАН України, адже це не просто прибирання, а й змінення свідомості студентів, це закріплення теоретичних знань з екологічного права та правового регулювання охорони навколишнього середовища.