12 квітня студенти РІ КУП НАНУ висадили 100 троянд на клумбі пам’яті Небесної сотні

14 Квітня, 2014

Тепер біля  Рівненського міського палацу культури «Текстильник» про цю акцію свідчитиме пам’ятний напис. Зроблений він не задля голосної слави, не задля похвал чи, принаймні, елементарного схвалення. Як вважає ректор Юрій Ладиславович Бошицький, таким чином ми озвучуємо свою громадянську позицію. Вшанувати пам’ять загиблих героїв Майдану означає долучитися до їхнього подвигу, сягнути висот їхньої любові до України. І це далеко не декларація, адже Юрій Ладиславович власноруч діставав унікальні сорти троянд, переказавши за них немалі кошти, і з допомогою ректора прибули вони у Рівне аж із Вінниці. Так особистий приклад керівника закладу не міг залишити байдужим нікого зі студентів.

Належить підкреслити, що акція «Реквієм по Небесній сотні», у контексті якої  і була висаджена клумба зі ста троянд, набула загальноміського масштабу. Вона привернула увагу не тільки представників місцевих ЗМІ, а й пересічних рівнян. Бо квіти теж мають свою мову.