12 квітня у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України відбудеться «Реквієм по Небесній сотні»

8 Квітня, 2014

Так студенти-правники хочуть вшанувати пам’ять загиблих героїв Майдану. Акція розпочнеться хвилиною мовчання у холі інституту, де під портретами загиблих горітимуть запалені студентами лампадки.  На знак незримої і вічної присутності серед живих  героїв оголосять поіменно.  А потім звучатиме поезія, що має до небес підняти подвиг Сотні.
   Завершення заходу відбудеться біля  Рівненського міського палацу культури «Текстильник», де студенти Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України висадять 100 троянд на алеї пам’яті Небесної сотні.
     Захід відбудеться за ініціативою та особистою підтримкою ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького.