12 лютого напередодні дня закоханих за ініціативою студентського активу У РІ КУП НАНУ відбулося свято «Весілля на один день»

13 Лютого, 2015

Воно було проведене у досить незвичному форматі і передбачало змагання пар, які формувалися стихійно на очах велелюдної публіки. Окрім усього, чотири хлопці-конкурсанти і чотири дівчини-конкурсантки мусили відповідати на провокуючі запитання ведучих – Віталія Бута та Анни Кравчено.
   За висновком поважного журі, яке очолив керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук, перше місце вибороли студенти першого курсу Олександра Соломка і Роман Гов’ядовський. Вони отримали найбажаніший подарунок – солодощі на двох. Усіх інших конкурсантів теж очікувала винагорода.

В.Л. Якимчук висловив захоплення феєричною програмою свята і побажав студентам бути щасливими людьми і знайти свого обранця чи обраницю, дарувати їй найщиріші та найвідвертіші почуття і бути готовим заради цього на високі і благородні вчинки.

Л.В. Євчук,
інспектор з виховної та методичної роботи
РІ КУП НАНУ