12 листопада 2014 року у РІ КУП НАН України відбулися вибори президента студентського самоврядування

13 Листопада, 2014

Вони пройшли під гаслом  «Від прозорих  виборів президента студентського самоврядування – до прозорих виборів  Президента  України».
     Свої кандидатури на цей пост запропонували  студент 4 курсу  Богдан Карповець, студенти 2 курсу Анна Кравченко  та Владислав Патрак, а також студент 1 курсу Олексій  Сидоров. Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму і шляхом розгорнутого діалогу  захищав її.

Вибори відкрив голова виборчої комісії студент 3  курсу Андрій Токарчук. Виборчі та ревізійні комісії,  склад яких був  затверджений  загальноуніверситетськими  зборами,  пильно стежили  за легітимністю та законністю процесу виборів.
     Внаслідок  таємного голосування  перемогу на виборах  здобула Анна Кравченко, яка представила присутнім гідну команду.  Успіхів  та вдалих  ініціатив побажав новообраному президенту керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук.

Вибори ще раз підтвердили активну громадську позицію студентів, важливість та необхідність реалізації їхніх ініціатив.