13 червня Рівненський інститут КУП НАНУ відвідав Ю. С. Шемшученко

18 Червня, 2013

Візит відомого українського правознавця, директора інституту держави і права ім.В.М. Корецького, Академіка Національної академії наук України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, почесного ректора КУП НАНУ  ствердив високу оцінку діяльності  закладу, який упродовж багатьох років здійснює підготовку високваліфікованих юристів для Рівненського регіону. Центром уваги почесного гостя  стали оновлений фасад приміщення РІ КУП НАНУ, конференц-зали, аудиторія ім. О.Малиновського,  студентський гуртожиток, готельний комплекс для  відомих столичних науковців та зарубіжних гостей  та інші модернізовані об’єкти.

Юрій Сергійович підкреслив особливий авторитет ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького, котрий очолює вищий   навчальний заклад європейського типу, який нині є унікальним навчально-науковим комплексом, що готує висококваліфікованих юристів на засадах Болонського процесу і національних традицій. Адже особистий імідж керівника – це водночас і  імідж закладу. І те, що зроблено ним на теренах Рівненщини, гідне подиву і схвалення.