14 травня у Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

20 Травня, 2011

Завдяки продуманій організації та зусиллям колективу він перетворився у справжнє свято. Випускники шкіл, що мають нині статус абітурієнта, цікавилися не лише умовами вступу та навчання, а й тими перспективами, які це навчання відкриває. Зустріч із колективом закладу, наукова презентація, підготовлена керівником інституту к.ю.н, доц. Михайлом Васильовичем Савчиним, активний обмін інформацією зі студентами вузу, зокрема з представниками студентської ради,  екскурсія, проведена з метою ознайомлення із закладом,  і врешті неофіційна  частина зустрічі дають підставу для оптимістичних прогнозів: сьогодні абітурієнт, а завтра студент престижного правового закладу – Київського університету права.