15 листопада у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

16 Листопада, 2018

Учасниками заходу стали учні випускних класів м. Рівного та області, які виявили особливе зацікавлення інститутом та специфікою навчання в ньому.
        День відкритих дверей  проходив у святковій конференц-залі. Його відкрив директор інституту Володимир Якимчук, котрий наголосив на тому, Рівненський інститут  Київського університету права НАН України є закладом, який реалізує ідею зближення юридичної освіти з наукою, що стала нині концептуальною і визначила імідж інституту в освітньому просторі України. Доповідач підкреслив, що високий авторитет  РІ КУП НАНУ на теренах Рівненщини забезпечують проєвропейські ініціативи ректора Юрія Бошицького, під керівництвом якого інститут  став престижним осередком правової освіти області.  Володимир Якимчук розповів про основні напрямки роботи інституту, численні майстер-класи, науково-практичні  конференції, круглі столи, семінари, зустрічі з видатними фахівцями у сфері права, що є важливою базою підготовки майбутніх юристів.

dsc_4049.jpg

dsc_4050.jpg

dsc_4058.jpg

Особливості майбутньої вступної кампанії та підготовка до ЗНО стали предметом виступу завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Стефанії Українець.
        Участь у дні відкритих дверей взяв також директор Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів), що є відокремленим науковим структурним підрозділом Київського університету права Національної академії наук України і здійснює свою діяльність у єдиному комплексі освітньої, наукової та науково-дослідної діяльності університету, Микола Сулига.

dsc_4062.jpg

dsc_4065.jpg

dsc_4068.jpg

Важливою складовою заходу стала стала екскурсія інститутом, яку провела президент студентського парламенту Анжеліка Линнік разом із членами ради. Майбутні вступники мали змогу задати безліч запитань завідувачу бібліотеки Оксані Сіончук,  завідувачу комп’ютерного класу Володимиру Атрощенку та поспілкуватися у неформальній обстановці зі студентами РІ КУП НАНУ.
        Ділог з абітурієнтами дозволив краще зорієнтуватися у їх запитах та пріоритетах.