16 травня 2012 року у РІ КУП НАНУ відбувся масштабний форум на тему: «Відповідальне батьківство»

18 Травня, 2012

Учасниками й почесними гостями заходу стали заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, начальник управління освіти й науки Рівненського міськвиконкому Василь Харковець, заступник начальника управління освіти й науки облдержадміністрації Олег Пекарський , начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської облдержадміністрації Михайло Волинець, начальники обласної та міської служб у справах дітей Віктор Марчук та Андрій Міщеня. Також були запрошені психологи, молоді батьки, вихователі ДНЗ, шкільні вчителі, науковці у галузі педагогіки, молодь.     Формат роботи форуму був досить нестандартним, адже учасники працювали у шести групах трьох тем, які звучали таким чином: «Підготовка до відповідального батьківства», «Співпраця системи освіти та сім’ї», «Виховання дітей. Виклики сучасності».

Сам же форум транслювався он-лайн, тому кожен, хто не зміг приєднатись до роботи, мав змогу почути цікаві думки в інтернеті за адресою mf.rv.ua .      Самому форуму передували ряд заходів – дебати «Дитина та інтернет», олімпіада на знання мови немовлят, які відбувались за підтримки Київського університету права НАНУ. Під час форуму також був презентований ролик «Як виховували успішних людей Рівненщини», який можна переглянути на сайті.     Основна мета форуму – дати змогу учасникам зрозуміти, яку ж саме роль для дитини відіграє сім’я, що саме сім’я  найефективніше місце для самовизначення дитини.     Приємно, що під час форуму себе активно зарекомендували студенти Рівненського інституту КУП НАНУ. А це Вікторія Заславська, Дарина Корнійчук, Михайло Шуляк, Валерія Литвін, Інна Жабчик, Анна-Юлія Петрук, Ростислав Пашко, Олександра Терещук, Софія Юрків, Назар Бенецький. Активісти проявили себе не тільки як хороші співорганізатори заходу, а й талановиті оратори, чим вразили гостей й отримали похвалу.

За словами організатора, помічника ректора з питань Рівненського інституту КУП НАНУ, Віти Грицюк подібні інтерактивні заходи відбуваються у Рівненському інституті КУП НАНУ не вперше, а ми вже готуємось до реалізації теми червня «Підтримка сільськогосподарських кооперативів на селі».

Відео форуму «Відповідальне батьківство»