17 квітня у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

18 Квітня, 2016

Він пройшов у святковій конференц-залі інституту і зібрав тих, хто прагне здобути професію юриста, яка вже багато років залишається однією з найбільш престижних. З вітальним словом до цьогорічних випускників шкіл та коледжів звернувся керуючий справами РІ КУП НАНУ  Володимир Леонович Якимчук, котрий ствердив вагу професії юриста у сучасному суспільстві. Значну увагу доповідач зосередив на міжнародних проектах Київського університету права НАН України, ініційованих ректором заслуженим юристом України Юрієм Ладиславовичем Бошицьким.

Про те, як стати затребуваним  у юридичному світі України, поділився досвідом завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАНУ, к.ю.н. Артур Гагікович Мартіросян. Він розповів про роботу «Юридичної  клініки», де студенти безпосередньо отримують навики практичної діяльності. Учасникам зустрічі  також важливо було дізнатися  про те, що під час навчання студенти проходять практику в судових органах, департаментах кадрової роботи, органах місцевого самоврядування, соціального захисту населення та ін. Доповідач також оголосив результати конкурсу учнівських робіт на здобуття премії імені Оникія Малиновського. Його переможцями стали:
1-ше місце ? Анна Швирид, студентка Рівненського економіко-технологічного коледжу;
2-ге місце ? Катерина Кривко, учениця Деражненської загальноосвітньої школи I-IIIступенів;
3-тє місце ? Людмила Осипчук, учениця Карпилівської загальноосвітньої школи I-IIIступенів.

Найважливіше для кожного із номінантів не тільки визнання, а передусім першочерговий вступ до інституту.
     Про особливості вступу до РІ КУП НАНУ розповіла голова відбіркової комісії, завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Ярославівна Українець. Студент ІІІ курсу  Назарій Бурячинський, який цього року став стипендіатом міського голови, переконував присутніх у тому, що старт успішної кар’єри – це якісна освіта, здобути яку можна тільки у престижному закладі.

Зустріч завершилася екскурсією інститутом, яку організували члени студентського парламенту та його президент Соня Олексійовець. Неформальне спілкування зі студентами, завідувачем бібліотеки Оксаною Пилипівною Сіончук, завідувачем навчально-методичного відділу Надією Василівною Кузьмич та іншими працівниками інституту дозволило абітурієнтам ще раз пересвідчитися у правильності такого важливого життєвого вибору.