17 травня 2013 року в приміщенні Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру пройшли урочистості, присвячені Дню науки

18 Травня, 2013

З цієї нагоди у фойє театру була проведена виставка наукових здобутків та напрацювань ВНЗ області, де належне місце посіли стенди Рівненського інституту Київського університету права НАН України.     Впродовж роботи виставки спостерігалась значна зацікавленість коллег – науковців, переможців Малої Академії наук, випускників загальноосвітніх шкіл міста та області науковим доробком та профорієнтаційним матеріалом нашого університету. Особливим інтересом користувались «Малі енциклопедіїї» з різних галузей права та «Наукові читання, присвячені В.М.Корецькому».

Про історію створення вузу, його традиції, інноваційний підхід в навчальному процесі, співпрацю з юридичними навчальними закладами інших держав розповідали відвідувачам виставки помічник ректора КУП НАНУ Якимчук В.Л., спеціаліст відділення профорієнтаційної роботи та довузівської підготовки Пилипчук О.П., зав. бібліотеки Сіончук О.П., викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П., бібліотекар Данилюк Л.І. та інші викладачі і співробітники університету.

За вагомий внесок у розвиток науки і національної освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів була нагороджена грамотою від управління освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації доцент кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ Артерчук Т.О.  Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів області.