Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

17 травня студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Людина у світі духовної культури»

19 Травня, 2016

     Конференція відбулася відповідно до плану Міністерства освіти і науки України. Вона стала результатом плідної наукової співпраці кафедри гуманітарних дисциплін  РІ КУП НАНУ та кафедр філософії та суспільних дисциплін  Національного університету водного господарства та природокористування, які об’єднали свої зусилля для організації  цього престижного студентського наукового форуму. Серед співорганізаторів конференції належить також назвати і кафедру культурології та філософії Національного університету «Острозька академія», кафедру естетики, етики та образотворчого мистецтва Житомирського державного університету імені Івана Франка, кафедру українознавства і філософії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
     На пленарному засіданні Рівненський інститут Київського університету права гідно представили  студенти 2 курсу Марія Гончарук («Трансформація концепту любові в історико-філософському дискурсі») та Денис  Михалевич («Криза політики та держави у концепціях Даніела Белла та ЕлвінаТоффлера: способи її подолання»).
     Після кави-брейк робота конференції продовжилася у трьох секціях ‒ «Філософські науки», «Політологія», «Педагогіка та психологія». Значне зацікавлення студентської аудиторії викликали доповіді  Лілії Кондратовець («Позитивна дискримінація у світовій практиці»),  Дарʼї Лякішевої («Комунікативні стратегії сучасного освітнього простору»), Софії Олексійовець («Образ світу і людини у філософських футурологічних концепціях кінця ХХ-ХХІ ст.»), Ірини Гребеневич «Трансгуманістичні перспективи сучасного світу» Тетяни Михайловської («Роль синергетики у формуванні нових світопорядків»), Ірини Скромної («Образ страждання у релігійній філософії»), Олександри Соломки («Образ тіла та тілесності у філософії постмодернізму»), Вікторії  Федорчук («Проблема вивчення юридичної німецької мови як другої після англійської») та ін.


     Важливо, що ця наукова ініціатива знайшла підтримку у ректора професора Юрія Бошицького, котрий  робить усе можливе для професійного зростання та всебічного розвитку особистості студентів.
     Треба визнати, що студенти  змогли на високому рівні презентувати свій заклад. Конференція стала для кожного з них не тільки випробуванням, але й певною мірою тріумфом.