17 травня у РІ КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «Сучасний розвиток державотворення в Україні: проблеми практики», присвячений Дню науки

18 Травня, 2016

У його роботі взяли участь адвокати, к.ю. н.  А.Г. Мартіросян, к.ю.н. С.В. Книш,  к.ю.н. В.М. Кравчук та  студенти РІ КУП НАН України. Учасники круглого столу підняли чимало актуальних правових питань сьогодення, зокрема: реформування судової гілки влади в Україні, зміна законодавства, яким врегульовується порядок ліцензування окремих видів господарської діяльності, конституційна реформа в Україні, актуальні питання цивільного законодавства, яким врегульовуються різноманітні договірні відносини тощо. Тематика круглого столу послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.  Учасники напрацювали пропозиції щодо вдосконалення правотворчого та правозастосовного процесу на сучасному етапі розвитку України.