18 травня студенти РІ КУП НАН України взяли участь в марші до Дня вишиванки

23 Травня, 2017

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
    Свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу по всій державі і на Рівненщині, зокрема, з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Основна мета  – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Студенти РІ КУП НАН України взяли участь в  марші до Дня вишиванки, усвідомлюючи, що така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.