18 травня у Рівненському інституті КУП НАНУ відбувся правовий брейн-ринг «Право і я», приурочений Дню науки в Україні

19 Травня, 2016

Брейн-ринг для студентів – це чудова можливість підвищити рівень знань у сфері різних галузей права, проявити себе та продемонструвати обізнаність у правовому полі. Його учасниками стали студенти 3 курсу. Таким чином вони продовжили традицію проведення юридичної вікторини на кубок ректора  проф. Ю.Л. Бошицького «Ерудит права», яка щорічно відбувається в КУП НАНУ.
     Захід був організований  старшим викладачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін С.Л. Повзун за підтримки консультантів юридичної клініки «Ad honores». Вітальне слово перед присутніми виголосив керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук.
     Для оцінювання команд було сформовано журі у складі завідувача  кафедри спеціальних юридичних дисциплін, к.ю.н. А.Г. Мартіросяна (голова журі) та представників студентського парламенту – Юлії Балахно і Марини Панчук.
     Учасники брейн-рингу мали змогу продемонструвати здібності у десяти конкурсах. Перший – «Привітання», суть якого полягала у представленні назви та девізу команд капітанами. Таким чином, до участі запрошені наступні команди: «Феміда», «Konstantis». Команди проявили свої знання також в наступних конкурсах: «Юридична консультація», «Права та обов’язки», «Юридичний марафон», «Інтелектуальний штурм», «Пантоміма», «Правознавча бліц-розминка» та ін.

При цьому визначальним фактором була швидкість реагування учасників та вміння застосовувати практичні навики, зокрема в конкурсах, де командам запропоновані змодельовані практичні ситуації, які потребували вирішення шляхом здійснення правової кваліфікації.
     За результатами змагань. командою-переможцем стала «Феміда» (капітан команди Віта Бліщ), яка продемонструвала здатність та можливість впевнено і рішуче йти до перемоги.
     Безумовно, цей конкурс стане стимулом для глибшого осмислення правничих проблем та сприятиме власному самоствердженню в майбутній професійній діяльності.