18 жовтня 2014 року у судовій залі правничого комплексу РІ КУП НАНУ відбулося семінарське заняття у формі судового засідання

27 Жовтня, 2014

Захід мав на меті розвиток правничих навичок і вмінь,  необхідних для практики права. Темою навчального судового засідання стала справа щодо витребування майна та визнання права власності на майно.  Функції учасників судових засідань: суддів, секретарів судових засідань та представників сторін під керівництвом Лесі Хотіївни Тихончук виконали студенти групи Пз-51. Готуючись до заходу вони також вивчили архівні судові справи.

Учасники процесу отримали завдання, розроблені на основі реальних судових справ, та підготували процесуальні документи: позовні заяви, відзиви на позовні заяви, ухвали, протоколи судових засідань, рішення. Під час  засідання студенти проявили не лише високий рівень юридичних знань, а й уміння застосувати їх на практиці. За підсумками заходу викладач надала необхідні поради щодо правильного оформлення документів та ефективної участі в судовому процесі. Отриманий  досвід буде використано кожним майбутнім фахівцем у безпосередній юридичній діяльності.

Прикметно, що відкритий не  так давно з ініціативи ректора Ю.Л. Бошицького комплекс «Право» уже сьогодні стверджує доцільність обраної ним стратегії – створити сучасний юридичний заклад європейського типу.