19 лютого студенти РІ КУП НАНУ взяли участь у тематичному музично-літературному вечорі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови: «Криниця духовності і моралі»

26 Лютого, 2013

Міжнародний день рідної мови (International Mother Language Day), проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999, відзначається з лютого 2000 року. Тому 19 лютого з ініціативи зав. бібліотеки РІ КУП НАНУ Сіончук О.П. та куратора гр. П–12 Артерчук Т.О. студенти першого курсу взяли участь у тематичному музично-літературному вечорі, присвяченому Міжнародному дню рідної мови: «Криниця духовності і моралі», який проходив в одному з читальних залів обласної бібліотеки. Найактивнішими учасниками заходу стали першокурсники Аліна Залевська, Діана Білосвіт, Олег Лящук, які  разом з бібліотекарем Данилюк Л.І. мали нагоду поспілкуватися з представниками Конгресу українських інтелігентів, Конгресу українок, представниками обласного товариства «Просвіта». У заході взяли участь також члени студентського самоврядування художньо-педагогічного факультету РДГУ та учні Рівненської музичної школи №1.

Т.Артерчук,  куратор гр. П-12