19 листопада 2014 року у Рівненському інституті КУП НАНУ відбулися правові ігри

20 Листопада, 2014

Їх тема – «Найкращий знавець трудового права». Ігри проходили між студентами 4-го курсу під керівнивцтвом старшого викладача кафедри спеціальних юридичних дисциплін  С.Л. Повзун. Основна мета ігор – підвищити рівень знань  студентів, які вони  одержали під час лекційних занять, опрацювати рекомендовану  літературу та розв’язати ситуаційні завдання у процесі вивчення дисципліни «Трудове право», а також сприяти формуванню у них навиків правильного розуміння та застосування трудового законодавства в сучасних умовах.
     Участь у правових іграх взяли команди «Закон» (капітан команди – Т. Максімцева) , «Справедливість» (капітан команди – А.Кравчук). Учасники команд продемонстрували добрі знання в галузі трудового права, виконуючи завдання різного рівня складності та спрямування: «Інтелектуальний штурм», «Юридичний марафон», «Юридична консультація», «Трудові права та обов’язки», «Юридичні анаграми» тощо. Змагання було цікавим, динамічним, часом напруженим. Особливо вражаючою була поведінка вболівальників, які дружніми оплесками та словами підтримки підбадьорювали гравців.

Треба підкреслити, що такі форми роботи зі студентами стали уже традицією, яку активно підтримує ректор Ю. Л.Бошицький.
     В результаті перемогу здобула команда «Закон». ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!