2 вересня 2014 року відбулася урочиста посвята в студенти першокурсників Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

3 Вересня, 2014

В цей хвилюючий для  вчорашніх абітурієнтів день з вітальним словом виступив ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Звертаючись до студентів-першокурсників, їхніх батьків та гостей свята, він розповів про основні досягнення вузу, його перспективи. Юрій Ладиславович зазначив також, що основним змістом діяльності Київського університету права та його структурних підрозділів на сучасному етапі є формування інноваційного, гуманістичного освітньо-виховного середовища, що передбачає глибинну фахову  підготовку з метою її інтеграції в європейський освітянський простір. Ректор  наголосив, що вуз системно розвиває співробітництво з відомими зарубіжними університетами, організаціями, асоціаціями, агенціями, фондами і установами. Результатом є реалізація низки міжнародних проектів, проведення конференцій, участь працівників КУП НАНУ в різноманітних міжнародних програмах, які фінансуються урядами провідних зарубіжних держав – усе це дає можливість розширювати кордони міжнародного співробітництва, підвищувати ефективність співпраці та змінювати вже існуючі відносини.

Привітання першокурсники приймали і від почесних гостей свята. Міський голова м. Рівне Володимир Євгенович Хомко разом із теплими словами та щирими настановами для студентів зазначив, що Рівненський інститут Київського університету права НАН України за останні роки зайняв на освітянській ниві Рівненщини достойне місце. Мер наголосив на тісній співпраці особисто з ректором Ю.Л.Бошицьким.
   Депутат Рівненської обласної ради, Голова постійної комісії Обласної Ради з питань науки, освіти, культури і духовності Левицька Світлана Олексіївна відзначила у своєму виступі , що РІ КУП НАНУ достойно репрезентує юридичну освіту в нашому краї.
   Приєдналися до  привітання  начальник  управління освіти і науки Рівненської ОДА Таргонський Григорій Миколайович,  заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області Серватович Лариса Степанівна, суддя апеляційного суду в Рівненській області Іващук Володимир Ярославович, керівник приватного підприємства «СпортЕлітБуд» Рудюк Володимир Петрович.

Особливо зворушливою була промова Отця Анатолія – протоієрея, клірика Свято-Покровського  собору м. Рівного,  в якій він нагадав майбутнім юристам про дотримання 10 Божих заповідей, що і становлять основу права.
   Першокурсники мали нагоду поспілкуватись і з іноземними гостями. Адже на запрошення Юрія Ладиславовича до Рівного завітали проректор Міжнародного інституту підприємництва і права в м. Прага, доктор юридичних та кандидат економічних наук Ярослав Станек та декан факультету  соціальних наук, бізнеса і права Батумського державного університету імені Шота Руставелі, професор Адам Махарадзе. Вони були приємно вражені оновленим приміщенням інституту, сучасно обладнаними аудиторіями, затишними кімнатами гуртожитку. Зарубіжні гості відзначили велику кількість університетських наукових та навчальних видань.
   Зі словами щирої вдячності та глибокої поваги до ректора від батьків першокурсників звернулася Овсіюк Ніна Юріївна та разом із студентами вручила Ю.Л. Бошицькому батьківський коровай.

У рамках загальноуніверситетського проекту «Формуємо бібліотеку зі студентської лави» найактивнішим ректор вручив комплекти подарункових книг. Завдяки меценату В.П.Рудюку новими виданнями поповнилася і бібліотека РІ КУП НАНУ.
   Свято прикрасили артисти Камерного оркестру Рівненської обласної філармонії, органістка Катерина Огаркова, лауреат міжнародних конкурсів Катерина Коврик, студентка першого курсу Вікторія Харитонюк та четвертого курсу Христина Приступа.

По закінченню урочистої церемонії всі охочі мали нагоду взяти участь у відкритті сучасного комп’ютерного класу, в якому крім найновітнішого обладнання розмістився Музей комп’ютерної техніки. В планах завідувача технічного забезпечення Атрощенка В.В. надання послуг не лише для студентів, а й для всіх рівнян. Цей кабінет так сподобався Адаму Махарадзе, що він зробив немалу кількість фотографій для подальшого створення такого ж класу в Батумському державному університеті.
На завершення першокурсники, гості , батьки, професорсько-викладацький колектив зробили фото на згадку про цю знаменну в житті кожного студента подію.

Нехай же вам завжди щастить, молоде поповнення студентського братства!