Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

2 вересня 2016 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулась посвята в студенти першокурсників

5 Вересня, 2016

 Урочистий захід відкрив ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. В своєму вітальному слові він зазначив, що Рівненський інститут Київського університету права НАН – це сучасний державний вищий навчальний заклад, що здійснює підготовку фахівців у галузі права та має потужний науковий та викладацький потенціал, це заклад, який постійно впроваджує новітні освітні технології, розповів про нові досягнення університету, а також зазначив ключові аспекти перспективи розвитку університету на новий 2016-2017 навчальний рік.

Серед поважних гостей, запрошених на свято, був і Антоніо Інкампо – професор, доктор юридичного факультету Барського університету «Aldo Moro», який, вітаючи всіх присутніх, запропонував розвивати співробітництво між РІ КУП НАНУ та італійським університетом в галузі обміну студентами, викладачами та науковцями, започаткування спільних освітніх програм.

Засвідчуючи повагу до єдиного навчального закладу в структурі Національної академії наук України, виступили і представники влади та керівники юридичних установ у Рівненській області, творча інтелігенція та духовенство: Олексій Андрійович Бучинський– заступник голови Рівненської обласної ради, який відзначив тісну співпрацю керівництва вузу з органами місцевого самоврядування Рівненщини на основах європейських засад розвитку освіти; Іванна Василівна Смачило– начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області– зазначила високий рівень підготовки студентів та готовність працевлаштовувати випускників за результатами професійних тестувань навіть без досвіду роботи; Майя Миколаївна Андреєва– головний спеціаліст відділу освіти Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Ніна Юріївна Крока, директор ПП «Рівнеоблпостач» та Олександр Степанович Булига, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, висловили вдячність ректору Ю.Л. Бошицькому за новітні підходи в керуванні вузом, впровадження креативних ідей в навчальному процесі, що стало запорукою зміцнення позицій інституту на освітянській ниві області, та виявили сподівання на подальшу співпрацю.
dsc_9026s.jpgdsc_9043s.jpg

 dsc_9056s.jpgdsc_9059s.jpg

На святі були присутні Володимир Олександрович Бойко– проректор з адміністративної та господарської роботи Київського університету права НАНУ, Олена Петрівна Кодьєва– професор, вик. обов’язки завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права НАНУ, Ольга Дмитрівна Бардаш– старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Київського університету права НАНУ, Геннадій Семенович Семаков– професор кафедри кримінального права та процесу, завідувач лабораторії криміналістики Київського університету права НАНУ, Анна Ігорівна Голуб– юрист юридичного відділу Київського університету права НАНУ, Володимир Леонович Якимчук– керуючий справами Рівненського інституту КУП НАН України, Артур Гагікович Мартіросян– кандидат юридичних наук, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Київського університету права НАНУ, Сергій Володимирович Книш– кандидат юридичних наук, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Київського університету права НАНУ; викладачі та адміністративний персонал Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Першокурсники урочисто виголосили «Клятву студента», якою запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Київського університету права НАН України і докладуть всіх зусиль, щоб стати висококваліфікованими фахівцями, будуть вірними Україні та традиціям КУП НАНУ. Вручення символічного студентського квитка стало запорукою майбутнього успіху студентів. Зворушливим моментом на святі було, без сумніву, благословення клірика Свято-Покровського Собору Отця Анатолія першокурсників, викладачів інституту на добру науку та гарне навчання. Додали родзинки урочистій події і музичні виступи Ярослава Шевчука,співака, композитора, аранжувальника, лауреата Всеукраїнських конкурсів естрадної пісні та студента 3-го курсу Дениса Михалевича.

По закінченні урочистостей, для гостей була проведена екскурсія приміщенням інституту. На Антоніо Інкампо неабияке враження справила матеріальна база вузу: сучасний комп’ютерний класс, конференц-зала, зала судових засідань, навчальні аудиторії, сучасний гуртожиток та бібліотека, в читальній залі якої експонувалась тематична виставка «Мандруючи світом італійського мистецтва». А насамкінець гості відвідали першу в Україні Арт-галерею ковальства, відкриття якої відбулось за ініціативи Ніни Юріївни Кроки. Усі експонати, а їх налічується близько двохсот, є неординарними з художньої точки зору. У галереї представлені різні стилі та напрямки мистецтва сучасного ковальства.

Свято закінчилось, а попереду у студентів та викладачів напружені дні плідної праці. Тож бажаємо всім успіху, натхнення та здоровя !

 dsc_8845s.jpgdsc_8795s.jpg

 dsc_8810s.jpgdsc_8890s.jpg

 dsc_8971m.jpg