2 вересня 2017 року У РІ КУП НАНУ відбулась посвята першокурсників у студенти

4 Вересня, 2017
2 вересня 2017 року відбулась урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників Рівненського інституту Київського університету права НАН України, що пройшла у затишній конференц-залі вузу.
В цей хвилюючий для  вчорашніх абітурієнтів день з вітальним словом виступив ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький. Звертаючись до студентів-першокурсників, їхніх батьків та гостей свята, він розповів про основні досягнення вузу, його перспективи. Юрій Ладиславович зазначив також, що основним змістом діяльності Київського університету права та його структурних підрозділів на сучасному етапі є формування інноваційного, гуманістичного освітньо – виховного середовища, що передбачає глибинну фахову  підготовку з метою її інтеграції в європейський освітянський простір. Ректор  наголосив, що вуз системно розвиває співробітництво з відомими зарубіжними університетами, організаціями, асоціаціями, агенціями, фондами і установами. Результатом є реалізація низки міжнародних проектів, проведення конференцій, участь працівників КУП НАНУ в різноманітних міжнародних програмах, які фінансуються урядами провідних зарубіжних держав – усе це дає можливість розширювати кордони міжнародного співробітництва, підвищувати ефективність співпраці та змінювати вже існуючі відносини.
Засвідчуючи повагу до єдиного навчального закладу в структурі Національної академії наук України, на святі були присутні високоповажні гості:

Третьяков Дмитро Олександрович – Перший секретар Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України;

Азер Сафаров– професор Бакинського державного університету (Азербайджан);

Коржевський Петро Миколайович – заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації;

Слесарчук Оксана Миколаївна – заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області;

Тимошенко Олег Миколайович – заступник голови апеляційного суду ( до слова, це випускник нашого навчального закладу); Отець Василь- клірик Святовоскресенського собору;

Федоришин Микола Васильович – директор культурно-археологічного центру «Пересопниця»; Бабенко Василь – фотохудожник, мариніст;

Блозовська Інесса – засновник та головний редактор журналу International Media Group «Diplomat»;

Рябошапко Леонід Іванович – доктор юридичних наук, професор КУП;

Тарасевич Тетяна Юріївна – канд. юрид. наук, доцент кафедри галузевих правових наук Київського університету права;

Семаков Генадій Семенович – професор кафедри галузевих правових наук Київського університету права;

Гринько Алла Андріївна – завідувач відділенням міжнародних   зв’язків та грантів Київського університету права.
Зворушливим моментом церемонії стало піднесення хліба та солі від першокурсників  Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України ректору, як вияв поваги до всього професорсько-викладацького складу університету. Альона Мелещук та Артур Моісеєнко побажали , аби вишитий рушник, на якому вони вручили коровай, став оберегом щасливої подальшої долі кожного з присутніх.
Під час церемонії першокурсники урочисто виголосили «Клятву студента», якою запевнили, що будуть гідно нести звання Студента Київського університету права НАН України та отримали з рук представників студентського самоврядування Михалевича Дениса та Єднорал Анни символічний Студентський квиток.
Для всіх присутніх була проведена екскурсія приміщенням інституту та насамкінець відбулось відкриття виставки фотохудожника, мариніста Василя Бабенка.

pi5.jpg
pi6.jpg