2 жовтня у РІ КУП НАНУ відбувся день відкритих дверей

3 Жовтня, 2016

Він зібрав тих, хто найбільшою мірою зацікавлений у вступі – майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Захід проходив у святковій конференц-залі. Його відкрив керуючий справами Рівненського інституту Київського університету права Володимир Леонович Якимчук, котрий підкреслив, що Київський університет права Національної академії наук України – єдиний у нашій державі навчально-науковий комплекс європейського зразка, який підпорядкований Національній академії наук України, де на високому професійному рівні, враховуючи новітні досягнення юридичної науки під керівництвом ректора Юрія Ладиславовича Бошицького готують юристів ХХІ ст.  Саме проєвропейські ініціативи ректора  забезпечують  високий авторитет  РІ КУП НАНУ на теренах Рівненщини. Доповідач акцентував увагу на основних напрямках роботи закладу та специфікою здійснення освітньої діяльності. Він розповів про численні майстер-класи, науково-практичні  конференції, круглі столи, семінари, зустрічі з видатними фахівцями у сфері права, що є важливою базою підготовки майбутніх юристів.

dsc_8765s.jpg

dsc_8763s.jpg

Про особливості майбутньої вступної кампанії та підготовку до ЗНО розповіла завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Стефанія Українець. Ділог з майбутніми вступниками дозволив зорієнтуватися у їх запитах та пріоритетах.
На численні питання абітурієнтів відповіли завідувач бібліотеки Оксана Пилипівна Сіончук та старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Марія Анатоліївна Боровець.
Заключним акордом заходу стала екскурсія інститутом, яку провів член студентського парламенту Денис Михалевич.
     Насамкінець абітурієнти  отримали змогу написати заяви на підготовчі курси, які функціонуватимуть у РІ КУП НАНУ з листопада цього року.