20 квітня на базі Рівненського інституту Київського університету права НАН України відбулися дебати на тему «Діти та інтернет»

21 Квітня, 2012

Учасниками сторони пропозиції були: заступник директора Рівненського палацу культури «Текстильник», керівник «Тато-клубу» Руслан Алексіюк, керівник ГО “Відкрий серце” Тетяна Герасименко, керівник сімейного клубу “Пузата мама” Оксана Прокопчук.      До опозиції увійшли: головний дитячий психіатр Василь Галябар, депутат Рівнеради, голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Олександр Лащук, практикуючий психолог Алла Яремович.     До числа членів журі увійшли заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненського міськвиконкому Марія Зубова, заступник керуючого справами РІ КУП НАНУ  Олена Мельник, керівник дебатного клубу Рівного Святослав Клічук.

В залі були присутні громадські активісти, журналісти, мами з дітками, молодь, регулятори у сфері молоді та дітей. Після цікавих аргументів, зал та члени журі визначали команду-переможця. Але цього разу обидві команди отримали рівну кількість голосів і закінчили дебати нічиєю.     Спільним знаменником, до якого прийшли учасники є те, що батьки повинні навчити дитину раціонально користуватись всесвітньою павутиною, а також приділяти своїм чадам максимум уваги та любові.

За словами організатора дебатів, помічника ректора з питань Рівненського інституту Віти Грицюк, подібний формат потрібно частіше використовувати.      У суспільстві існує багато спірних питань, що потребують суспільної оцінки та розуміння, адже саме в дискусії народжується істина. Істиною наших дебатів стало розуміння учасників того, що батьківство, в першу чергу, має бути відповідальним і свідомим.     Дебати відбувалися в рамках підготовки до форуму «Як правильно виховати дитину», що відбудеться на початку травня у РІ КУП НАНУ.