20 лютого студенти РІ КУП НАНУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 Лютого, 2018

За ініціативою студентського парламенту інституту та його президента Софії Олексійовець студенти взяли участь у загальноміських меморіальних  заходах, які включали поминальну молитву та покладання квітів до Дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, а  також відкриття виставки-інсталяції  світлин Героїв,  що діятиме на майдані Незалежності  у м.Рівне.
        Заходи відбулися  відповідно до  Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 20 лютого чотири роки тому під час Революції Гідності загинуло найбільше активістів Майдану.
         Ініціатива студентів найбільшою мірою виповідає їх громадянську зрілість та патріотизм.