20 листопада 2013 р. викладачі кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ взяли участь у регіональному науково–практичному семінарі «Традиційно-інноваційні стратегії сучасного художнього тексту»

22 Листопада, 2013

Семінар відбувся у Рівненському  державному гуманітарному  університеті і зібрав широке коло науковців, які проявили зацікавлення стратегічними моделями сучасного художнього тексту.  Дискусійний простір семінару був актуалізований проблемами жанрових та міфологічно-фольклорних трансформацій у художній літературі, лінгво-стилістичними інтерпретативними  пошуками, сучасними моделями літературної комунікації та ін.
     Пленарне засідання було відкрито виступом завідувача кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ, кандидата філософських наук С.Я. Українець «Кодифікація світу у постмодерному дискурсі». У роботі семінару також взяли участь кандидат  філологічних  наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін  О.О. Дацюк та старший викладач цієї кафедри  І.С. Микитин.
     Стратегічні цілі кафедри передбачають наступне розширення діапазону наукової співпраці із кафедрами гуманітарного профілю вищих навчальних закладів м. Рівне.

О.О. Дацюк,
 доцент кафедри