20 листопада 2013 в РІ КУП НАН України пройшла інтелектуальна гра брейн-ринг

22 Листопада, 2013

Її проведення ініціювали доцент, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України А.Г. Мартиросян, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності РІ КУП НАН України М.Р. Пясецька спільно зі студентським парламентом. Мета брейн-рингу – поглибити знання та навички у сфері правового виховання, юридичної освіченості студентів. За першість змагалися студенти РІ КУП НАНУ,  Рівненського аграрного коледжу та ВМУРОЛ «Україна».

Переможцями усіх чотирьох турів стали студенти – представники юридичної клініки Рівненського інституту КУП НАН України, які надають безоплатну юридичну допомогу  незахищеним верствам населення: Дарина Корнійчук, Ольга Дроздюк, Анна-Юлія Петрук, Михайло Шуляк та Софія Юрків.
     ІІ місце посіли представники Рівненського аграрного коледжу, ІІІ – ВМУРОЛ «Україна».
     Журі очолювали: Л.С. Серватович – заступник начальника головного управління юстиції у Рівненській області, А.Г. Мартиросян – доцент, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін РІ КУП НАН України, В.Л. Якимчук – керуючий справами РІ КУП НАН України, М.М.Андрєєва – головний спеціаліст відділу професійно-технічно
ї та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

Усі учасники отримали нагороди та грамоти від ректора Київського університету права НАН України.

Організатор
Культурно-дозвіллєвої діяльності