21 березня – у Всесвітній день людини із синдромом Дауна – студенти РІ КУП НАН України долучились до всесвітнього челенджу на підтримку сонячних дітей

22 Березня, 2021

У цей день  жителі   різних країн  масово фотографуються в непарних шкарпетках  на підтримку  людей, які мають таку генетичну особливість.  Кольорові  шкарпетки прикріплюють до одягу, сумок, автомобілів, аби продемонструвати свою солідарність та підтримку  особливим людям.

dsc_9650.jpg
dsc_9655.jpg
 dsc_9652.jpg

У нашому закладі освіти пройшов флешмоб «Lots of Socks» («Багато шкарпеток»). Участь у благодійній ініціативі взяли студенти 3 та 4 курсу денної форми навчання разом з куратором Повзун Світланою Леонідівною.  Під час заходу присутні приколювали різнокольорові шкарпетки до одягу чи сумки, щоб привернути увагу до сімей, які виховують дітей із синдромом Дауна, та бути солідарними з ними, привертаючи до себе увагу оточуючих, як це щодня трапляється з людьми, що страждають від даної недуги. Сьогодні студенти прийшли до інституту у різних шкарпетках. Кошти перераховані на потреби ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя» м. Здолбунів. Дякуємо голові громадської організації, Ярмолюк Тетяні, за співпрацю.
    Власним прикладом студенти доводять, що толерантність і любов до ближнього – це головні основоположні людські цінності.