26 Березня, 2013

2996516.png   21 березня в приміщенні Рівненського інституту КУП, президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Дмитро Струк презентував цьогорічну акцію фонду під назвою «Почуй світ».
   Це вже VIIІ щорічна Всеукраїнська акція «Серце до Серця», яка цього року покликана допомоги дітям з проблемами слуху. Під час свого виступу президент фонду пан Дмитро зауважив, що сьогодні, нажаль, фонд не є таким відомим в Україні, як подібні у Європі: «Напевно, не до всіх ми ще дійшли, не до всіх достукалися». Також Дмитро Струк звернувся до меценатів та підприємців Рівного та області з пропозицією долучитися до акцій фонду і, зокрема, до цьогорічної акції, яка буде проходити з метою допомоги дітям з проблемами слуху.

«Ваша підтримка, а також участь в акції волонтерів, в т.ч. молоді, має стати ключовим фактором для здійснення поставленої в 2013 році мети фонду – допомогти дітям з проблемами слуху», – зауважив пан Дмитро.

В Рівненський області проведення VIII щорічної Всеукраїнської акції фонду «Серце до Серця» під назвою «Почуй світ» заплановане на період із 7 по 28 квітня 2013 року.

Перелік обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрі буде передано обладнання, доступне широкому загалу на Інтернет-сторінці Фонду «Серце до серця» (http://sercedoserca.com.ua).

За словами заступника координатора «Серце до серця» в Рівненській області Віталія Примака, подібні акції мають набувати якомога більших масштабів для того, щоб привернути увагу до проблем дитячої медицини і значно вирішити проблеми, які існують станом на сьогодні. Пан Віталій наголосив: «Завдяки співпраці багатьох громадських організацій, студентського самоврядування, різних установ та, зокрема, меценатів області та в Україні ми зможемо допомогти сотням маленьких дітей, що з дитинства мають порушений слух». До акції долучаться студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

Також в прес-конференції в якості експертів взяли участь Сліпенький Богдан Євгенович – головний отоларинголог Обласної дитячої лікарні, який розповів про потребу забезпечення лікарень відповідним обладнанням, та Зубова Марія Петрівна – заступник начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, що розповіла про залучення Рівненської області в минулі роки та охарактеризувала потенціал співпраці в рамках акції «Почуй світ».