21 листопада студенти РІ КУП НАНУ стали учасниками презентації поетичної збірки рівненської письменниці, члена Національної спілки письменників України Світлани Мейти «Пора дощів»

25 Листопада, 2013

Запрошення взяти участь у цьому поетичному дійстві було підтримане кафедрою гуманітарних дисциплін, від імені якої поетесу разом зі студентами привітала куратор групи П-21 І.П. Смолій, яка вручила письменниці яскраві живі квіти.
   Світлана Мейта – учасниця Міжнародного конкурсу “Гранослов», автор поетичних збірок “Приречене зілля” (1996), “Горіховий човник” (1997), «Горина» (2004), «Пора дощів»(2013) та ін. Вони засвідчили яскравий талант та неординарне світобачення поетеси.
   Студенти РІ КУП НАНУ отримали змогу долучитися до особливої ліричної атмосфери, що була задана манерою авторського виконання поетичних текстів, виступом голови Рівненської організації Національної спілки письменників України Лідії Рибенко та іншими учасниками поетичного свята, а особливо музичною інтерпретацією поезій Світлани Мейти у виконанні Ірини Кметь.
   Ця зустріч, за словами студентів, залишила найкращі враження і стала покликом відкрити нові обрії Слова.