21 травня 2013 року у РІ КУП НАНУ відбувся брейн – ринг «Ерудити правознавства»

23 Травня, 2013

Цей захід засвідчив результативність ініціативи приймальної комісії зібрати у нашому вузі тих, хто вибрав своєю життєвою справою юриспруденцію. В ньому взяли участь  школярі м. Рівного, які гідно представили свої навчальні заклади. Активно виборювали перемогу команда «Рівень» Рівненського економіко – правового ліцею (наставник Сергій Прокопчук, вчитель вищої категорії) та збірна команда «Лекс», до складу якої увійшли учні рівненських шкіл №2 та №8. За неї вболівали вчитель вищої категорії школи – ліцею №2 Юлія Киричук та вчитель – методист ЗОШ №8 Валентина Токмакова. Ведучими змагання стали студентки третього курсу Ольга Дроздюк та Дарина Корнійчук.

За словами інспектора з виховної та методичної роботи РІ КУП НАНУ Сумченко Н.М., яка організувала проведення заходу, брейн – ринг – це лише одна із складових  співпраці вузу зі школами міста та області. Завдяки сприянню ректора, професора Ю.Л.Бошицького та потужній підтримці начальника міського управління освіти Харковця В.С. налагоджуються більш тісні зв’язки з освітянами- правознавцями.
     Належить відзначити вагому допомогу Грищук Тетяни Миколаївни, методиста КО «Рівненський міський методичний кабінет»  управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, без якої реалізація задуму стала б неможливою.

В напруженій боротьбі перемогла команда «Рівень». Усі учасники отримали подарунки від ректора Ю.Л.Бошицького. Захід завершився екскурсією по інституту , під час якої гості оглянули навчальні аудиторії, бібліотеку, конференц-зали, гуртожиток та їдальню.