22 березня У РІ КУП НАНУ відбулися вибори президента студентського cамоврядування

23 Березня, 2016

Студентське самоврядування являє собою самостійну  організацію, що спрямована на зростання соціальної активності, ініціативи та відповідальності студентів. Саме тому його вибори   – це важливий крок до успішної навчальної, наукової та творчої діяльності студентів, належного відпочинку та співпраці з молодіжними організаціями та студентськими колективами   інших вищих навчальних закладів. Функціонування   цього важливого органу  відбувається відповідно до   Закону України «Про освіту», Закону України «Про вищу освіту» та Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження положення про державний вищий заклад освіти».

Неабиякою честю для студентів став візит ректора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького, котрий побажав студентському колективу РІ КУП НАНУ активної життєвої позиції та успішних виборів президента.
     Участь у виборчих змаганнях за право очолити студентський колектив РІ  КУП НАН України взяли участь два кандидати – студентка ІІ курсу Софія Олексійовець та студент ІІІ  курсу Назарій Бурячинський.  Головними критеріями для обрання на пост президента   було визначено громадську активність, високу успішність, авторитет серед студентської спільноти та викладацького складу. Члени виборчої комісії під головуванням студентки ІV курсу Катерини Наконечної видавали бюлетені та стежили за дотриманням правил виборчого процесу. За  підрахунками   голосів переконливу перемогу отримала Софія Олексійовець, яка дотепер займала посаду заступника президента студентського самоврядування. Подальшою процедурою стане оновлення наявного складу студентського парламенту.

Важливо, що студенти отримали всебічну підтримку з боку керуючого справами РІ КУП НАНУ Володимира Леоновича Якимчука, а також старшого викладача кафедри гуманітарних дисциплін Анни Петрівни Дикун.