22 лютого 2015 року учні секції «Правознавство» Рівненської Малої академії наук отримали запрошення ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького стати студентами РІ КУП НАНУ

24 Лютого, 2015

Саме в цей день стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, який відбувся на базі Національного університету водного господарства та природокористування і зібрав 695 юних дослідників, які змагалися у різних секціях. Членами журі стали провідні науковці та викладачі області.
     Як підкреслив у своєму виступі директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді О. Андрєєв: «Конкурс проводиться відповідно до Умов проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області, затверджених наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 11 грудня 2013 року № 814, зареєстрованих у головному управлінні юстиції у Рівненській області 17 грудня 2013 року за № 54/1113 та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді».
     Учасників заходу привітали заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації О.М. Пекарський; доктор економічних наук, професор, депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності С.О. Левицька та ін. До юних правознавців був звернений виступ  завідувача кафедри гуманітарних дисциплін РІ КУП НАНУ С.Я. Українець, котра окреслила здобутки  інституту на теренах Рівненщини та втілення його  проєвропейських орієнтацій під керівництвом ректора Ю.Л. Бошицького.
     Запрошення   ректора стало для «правознавців»  заслуженим визнанням і винагородою за їхню працю.  І саме тому у цей день, незважаючи на результат конкурсу,  кожен із них почував себе переможцем.